کرونا رویداد بین المللی دام و طیور SPACE را مجازی کرد


رویداد بین المللی دام و طیور space که هرساله در فرانسه برگزار می شود علی رغم روال هرساله امسال مجازی برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی انجمن واردکنندگان دارو، افزودنی و مواد بیولوژیک دام به نقل از خبرگزاری تسنیم، رویداد بین المللی دام و طیور space که هرساله در فرانسه برگزار می شود علی رغم روال هرساله مجازی برگزار می شود.
نمایشگاه دام و طیور SPACE فرانسه با ارسال ایمیلی به رسانه ها اعلام کرد: به درخواست علاقه مندان و شرکت کنندگان و با تصمیم مدیران، نمایشگاه درهمان تاریخ ۱۸-۱۵ سپتامبر(۲۸-۲۵ شهریور ماه ۱۳۹۹) به صورت مجازی برگزار خواهد شد
این ستاد سرفصل های امسال این نمایشگاه ها را بصورت زیر بیان نمود:
در بخش نوآوری ها، امسال با توجه به درخواست غرفه داران، بخش نوآوریها همانند سالهای گذشته انجام خواهد شد. معرفی برندگان و اهدا جوایزمانند سالهای قبل درمحل پارک نمایشگاه در تاریخ سه شنبه ۱۵ سپتامبر اجرا شد.بخش نوآوری ها امسال ۲۵ ساله شد. به همین دلیل از هیات ژوری خواسته شد ۱۰۰ نوآوری برتر این ۲۵ سال را انتخاب و معرفی کنند.
بخش ملاقاتهای آنلاین B2B که از جذاب ترین بخش های نمایشگاه ها محسوب می شوند و برای بازدیدکنندگان این امکان را فراهم آورده است تا با غرفه داران در تماس باشند در برنامه ی امسال میتوانید از طریق اپلیکیشن تلفن همراه اسپیس قرارملاقات خود را با غرفه داران مورد نظر بین ۳۰-۱۵ سپتامبر (۲۵ شهریور الی ۹ مهر) تنظیم کنید.
در بخش کنفرانسهای آنلاین، همه ساله حدود ۱۰۰ کنفرانس برای مبادله، شناخت و تخصص برگزار می شود و امسال این کنفرانس ها به صورت مجازی برگزار خواهد شد. در حال حاضر بیش از ۱۰ کنفرانس برنامه ریزی شده است.
بخش جذاب و پرمخاطب ژنتیک که معرفی و مسابقه حیوانات بوده و از سنتهای دیرین این نمایشگاه است نیز امسال به ویژه در بخش خرید مزایده ای ژنومیک برگزیده (Genomic Elite) به صورت مجازی از ۱۶-۱۰ سپتامبر (۲۶-۲۰ شهریور) برگزار می شود.. امسال نیز نژادهای برتر ویژه نژادهای NORMANDE و AQUITAINE BLONDE به طور مجازی معرفی خواهند شد .
در بخش بین الملل این رویداد همه ساله ۱۵هزار بازدیدکننده در زمینه پرورش دام و طیور از ۱۲۰ کشور در ماه سپتامبر به شهر رن می آیند. نظرات تعدادی از بازدیدکنندگان را از طریق مجازی می توانید مطالعه کنید
SPACE-TV نیز از طریق AGRI-WEB برنامه های امسال و گزارش های مختلف در مورد نمایشگاه را پوشش خواهد داد و SPACE اولین نمایشگاهی است که پادکست و رادیو ویژه خود را راه اندازی کرده و به صورت رایگان از تابستان امسال روی سایت www.space.fr قابل دسترس خواهد بود و شما را در جریان آخرین اخبار قرار می دهد، ضمنا دریوتیوب، اپل پادکست، گوگل پادکست و اسپاتیفای نیز قابل استفاده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *