صادرات مکمل‌های دانش‌بنیان دام وطیور به بازار ۸ کشور حاشیه خلیج فارس

تهران- ایرنا- یک شرکت دانش بنیان با اتکا به توان متخصصان خود موفق شد انواع مکمل های صنعت دام و طیور دانش بنیان را به بازارهای هشت کشور حاشیه خلیج فارس صادر کند.

به گزارش روز شنبه معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری، سید حسن شریعت مدیرعامل این شرکت دانش‌بنیان،  تولید انواع مکمل معدنی، مکمل ویتامینه و مکمل درمانی برای استفاده در خوراک دام و طیور را از محصولات تولیدی این شرکت بیان کرد و گفت: در حال حاضر شرکت با استفاده از سه خط تولید پودرهای مخلوط در دان، پودرهای محلول در آب و محلول‌های خوراکی، توان تولید سالیانه ۱۳ هزار و ۵۰۰ تن انواع محصولات دارویی، ویتامینه و مکمل برای دام و طیور را دارد.

وی افزود: فعالیت در حوزه دارو و فرآورده‌های پیشرفته حوزه تشخیص و درمان سنتتیک، گیاهی و طبیعی سلولی و مهندسی بافت و بیوتکنولوژی است. مطابق با برنامه راهبردی شرکت، این واحد تولیدی دو فاز مختلف توسعه را طی کرده است. در فاز نخست توسعه، شرکت از تولیدکننده مکمل تبدیل به تولیدکننده داروهای پرمیکس دامی و پرمیکس طیوری تبدیل شد.

شریعت ادامه داد: در فاز دوم توسعه، خط تولید فرآورده‌های پودرهای محلول در آب راه‌اندازی شد. در این فاز، شرکتی را تاسیس کردیم که ۱۸ شعبه در سراسر کشور دارد و محصولات آن به ۸ کشور حاشیه خلیج فارس صادر می‌شود.

وی گفت:‌ دورنمای برنامه سوم توسعه شرکت تولید مواد اولیه خام دارویی و ویتامین‌ها، تولید فرآورده‌های مایع منحصر به فرد در ایران، تولید فرآورده‌های بیولوژیک و پروبیوتیک‌ها، کسب استاندارد ISO۱۷۰۲۵  و افزایش تعداد نمایندگی‌های داخلی و خارجی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *